Powitanie Wiosny

21 marca to Pierwszy Dzień kalendarzowej Wiosny. Jak co roku w naszym Przedszkolu nie mogło zabraknąć obchodzenia tego święta. Dzieci przyozdobiły swoje ubrania w piękne i kolorowe kwiaty oraz przeróżne dekoracje wiosenne, pomysłów na wiosenny strój było mnóstwo , a 6- latki z grupy IV " Krasnale" wykonały kukłę Marzannę. Od rana w salach panował radosny nastrój. Kiedy nadeszła właściwa pora wszystkie dzieci wraz z paniami wybrały się do przedszkolnego ogródka, by pożegnać zimę wraz z Marzanną, a przywitać upragnioną Wiosnę. Śpiewając radosne piosenki, machając kolorowymi gałązkami i kwiatkami, witaliśmy wiosnę. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.