Wyjazd do teatru Królowa Śniegu.

Dnia 11.04.2024 przedszkolaki z grup " Czarodzieje" i "Krasnale",5 - 6 latki wybrały się wraz z paniami: E. Stradomską, M. Polewską, A. Grabowska, E. Smolarek i E. Stradomską na spektakl teatralny pt." Królowa Śniegu" w Sieradzu. Dzieci zobaczyły jedną z najpiękniejszych baśni o miłości, wielkiej przyjaźni między dziećmi Kajem i Gerdą, o odpowiedzialności za siebie i innych oraz o tym, co w życiu ważne i o co warto walczyć.

Efektowna scenografia, piękne kostiumy, efekty świetlne oraz wizualne, wspaniała muzyka, a przede wszystkim świetna gra aktorów, spowodowały, że na wielu młodych twarzach pojawił się prawdziwy zachwyt. Mamy nadzieję, że przesłanie płynące z przedstawienia zostanie w nas na zawsze, a do serc nigdy nie trafi żaden kawałek lodu. 

Warsztaty wiosenne Chrzanowice

Tuż przed Wielkanocą w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Właśnie z tej okazji 

26.03.2024 dzieci z grupy IV - 6 latki " Krasnale" wraz z paniami Eweliną Stradomską i Ewą Stradomską  wybrały się na warsztaty wiosenne " Kolorowa Rabatka" do pani Magdy Owczarek w Chrzanowicach. Przedszkolaki dowiedziały się o pielęgnacji roślin i jakie warunki są najlepsze dla prawidłowego ich rozwoju. Fakt samodzielnego sadzenia, ozdobienia  okazał się ogromną frajdą dla wszystkich zwłaszcza, że każdy mógł zabrać swoją sadzonkę do domu. Nie zabrakło również konkursów, zagadek na temat roślin i wspólnego zdjęcia z Panem Zającem. Na zakończenie wizyty gospodarze sprawili dzieciom słodką niespodziankę oraz wręczyli dyplomy potwierdzające udział w warsztatach. Bardzo dziękujemy pani Magdzie za miło spędzony czas.