Start Bal 2019

jesteś na starej stronie
PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO
"BAŚNIOWA KRAINA" W BŁASZKACH
ostatnia aktualizacja tej strony odbyło się w sierpniu 2019r.
Pełni ona funkcję archiwalną.
Bal 2019 PDF Drukuj Email

Bal Karnawałowy w Przedszkolu

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Reklama

Taki bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzieci przygotowały się do niego podczas tygodnia zajęć wykonując maski karnawałowe, pomagały w wykonywaniu dekoracji "serpentyn”, uczyły się tańczyć.

Dnia 8 lutego w naszym Przedszkolu odbył się "Bajkowy bal karnawałowy”.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.  Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych.

Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja ,który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Free premium joomla templates by Lonex.

dzisiaj

Dzisiaj jest: Piątek
29 Marca 2024
Cyryl, Czcirad, Eustachy, Eustachiusz,
Ostap, Wiktoryn

Do końca roku zostało 278 dni.
Zodiak: Baran

Nasi Sponsorzy, Przyjaciele