Start Dzień Pluszowego Misia 2018

jesteś na starej stronie
PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO
"BAŚNIOWA KRAINA" W BŁASZKACH
ostatnia aktualizacja tej strony odbyło się w sierpniu 2019r.
Pełni ona funkcję archiwalną.
Dzień Pluszowego Misia 2018 PDF Drukuj Email

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci  i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija,  bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!

W tym roku uroczyście obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia 23 listopada.

Głównym celem popularyzacji w naszym przedszkolu tego święta była chęć przypomnienia najważniejszych wartości, jakimi są przyjaźń, miłość i ciepło, z którymi łączy się właśnie Pluszowy Miś. Prawie wszystkie dzieci przyniosły ulubione „misiowe” Przytulanki. Były misie małe i duże, nowe i nieco zmęczone przytulaniem. Przedszkolaki opowiadały o swoich pluszakach, tańczyły z nimi, ćwiczyły, śpiewały im piosenki, próbowały misiowych smakołyków(miodu), brały udział w konkursie kto szybciej zje miód, przypomniały sobie bajkę o Misiu Uszatku oraz wykonały misie rożnymi technikami.

Po dniu pełnym wrażeń misie wraz ze swoimi właścicielami wrócili do domów, by znowu przytulić się przed zaśnięciem.

Free premium joomla templates by Lonex.

dzisiaj

Dzisiaj jest: Czwartek
25 Kwietnia 2024
Jarosław, Marek, Wasyl
Do końca roku zostało 251 dni.
Zodiak: Byk

Nasi Sponsorzy, Przyjaciele