Start Apel o pomoc

jesteś na starej stronie
PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO
"BAŚNIOWA KRAINA" W BŁASZKACH
ostatnia aktualizacja tej strony odbyło się w sierpniu 2019r.
Pełni ona funkcję archiwalną.
Apel o pomoc PDF Drukuj Email

Apel o pomoc

Komitet społeczny na rzecz rodziny pokrzywdzonej w wyniku pożaru domu  w  miejscowości Woleń

składający się z przedstawicieli Rady Rodziców:

Przedszkola Samorządowego „Baśniowa Kraina” w Błaszkach,

Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Błaszkach,

Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach

oraz Stowarzyszenie „Uśmiech dziecka”

wspólnie koordynują i organizują zbiórki pieniędzy na rzecz poszkodowanej rodziny.

Proszą o wsparcie akcji pomocowej oraz o kontakt wszystkich grup pomocowych, które chcą włączyć się do akcji.

Komitet społeczny odpowiada za organizację zbiórki pieniędzy poprzez wolontariuszy oraz zbiórkę artykułów chemicznych oraz suchych artykułów spożywczych.

Pieniądze z puszek przeznaczone będą za zakup ubrań dla rodziny, na zakup sprzętu RTV i  AGD.

Zbiórka wskazanych artykułów odbywa się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Błaszkach, blok C, klasa 54.

Koordynatorem działań prowadzonych przez Komitet Społeczny jest Michał Giejko nr tel.  660 633 396.

Stowarzyszenie „Uśmiech dziecka” działające przy Szkole Podstawowej, adres ul. Szkolna 1, 98-235 Błaszki odpowiada za zbieranie funduszy na odbudowę domu. W ramach akcji „Wspólnie odbudujemy dom” można wpłacać pieniądze na konto Stowarzyszenia:

Bank Spółdzielczy w Błaszkach nr konta 70 9245 0002 0004 0804 3000 0010 z dopiskiem „Wspólnie odbudujemy dom”.

Koordynatorem akcji „Wspólnie odbudujemy dom” jest Wioletta Przybylska tel. 607 590 505.

Inicjatywa Radnego Miejskiego Ireneusza Hendrysiaka została włączona do powyższych akcji.

Dla rodziny odbędzie się koncert charytatywny „Śpiewany dla Niepodległej w Błaszkach”, podczas którego wystąpią Artyście z Wydziału Pedagogiczno - Artystycznego Uniwersytetu im.  Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz chór „Błaszkowskie Słowiki”.

Koncert odbędzie się 30 listopada 2018 roku o godz. 18.00 w hali sportowej w Błaszkach.

Free premium joomla templates by Lonex.

dzisiaj

Dzisiaj jest: Sobota
20 Kwietnia 2024
Agnieszka, Amalia, Czesław, Czech,
Czechasz, Czechoń, Florencjusz,
Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon,
Teodor

Do końca roku zostało 256 dni.
Zodiak: Baran

Nasi Sponsorzy, Przyjaciele