Start Spotkanie z policjantem

jesteś na starej stronie
PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO
"BAŚNIOWA KRAINA" W BŁASZKACH
ostatnia aktualizacja tej strony odbyło się w sierpniu 2019r.
Pełni ona funkcję archiwalną.
Spotkanie z policjantem PDF Drukuj Email

27 września w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem z Komisariatu Policji w Błaszkach. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu, a także przybliżenie dzieciom specyfiki pracy policjanta.

Pan policjant, w formie praktycznej, przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczył jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Policjant poinformował i zademonstrował dzieciom również, w jaki sposób należy się zachowywać podczas ataku psa.

Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły panu policjantowi podziękowanie.

Free premium joomla templates by Lonex.

dzisiaj

Dzisiaj jest: Sobota
20 Kwietnia 2024
Agnieszka, Amalia, Czesław, Czech,
Czechasz, Czechoń, Florencjusz,
Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon,
Teodor

Do końca roku zostało 256 dni.
Zodiak: Baran

Nasi Sponsorzy, Przyjaciele