Wszystkich Świętych- odwiedzamy groby naszych bliskich

Dnia 31 października dzieci z naszego przedszkola pod opieką  wychowawców wybrały się na spacer na miejscowy cmentarz. Wyjście związane było ze zbliżającym się Świętem Wszystkich Świętych, kiedy to odwiedzamy groby i wspominamy tych, którzy od nas odeszli Dzieci obserwowały zmiany, jakie zaszły na cmentarzu, krzątających się ludzi, którzy porządkowali groby swoich bliskich. Przedszkolaki w skupieniu, odmawiając krótką modlitwę, zapaliły znicze na grobach byłych pracowników naszej placówki oraz na grobie tych, którzy polegli w walce o nasz kraj. To wydarzenie, spotkanie z tradycją obchodzenia tak ważnego dla nas Polaków święta, na pewno pozytywnie wpłynie na postawy patriotyczne naszych wychowanków.